KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003020
nr 1600 3020
Ivar Franke
(1913-1999), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 54x69 cm
Ivar Franke, svensk bildkonstnär född 1913, död 1999.
Utrop:
600 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:03:30